VII Górski Maraton Jogi w Wierchomli - 2017

2017

V Górski Maraton Jogi w Wierchomli

25-27 sierpnia 2017

Na naszym jogowym spotkaniu na szczycie, V edycja Górskiego Maratonu Jogi zorganizowanego przez portal Joga-Joga.pl i Hotel Wierchomla*** SKI&SPA, zgromadziła w tym roku aż kilkaset osób!

Większość z nich wzięła udział w specjalnych sesjach jogi prowadzonych przez Wiktora Morgulca, przygotowujących do wykonania serii 108 Powitań Słońca i wiele osób z sukcesem ukończyło całą serię w finałowym momencie naszego spotkania.

Imprezę sponsorowały firmy: Organique, Yope, Polsoja, Newby, Primavika i ID’EAU, którym serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie! Wyrazy wdzięczności również dla naszych Patronów Medialnych 🙂

Maraton w tym roku był po raz pierwszy poprzedzony 3-dniowym Joga Festiwalem, cieszącym się ogromnym zainteresowaniem uczestników. W ramach festiwalu odbyły się warsztaty kulinarne, kosmetyczne i zielarskie. Można było poćwiczyć jogę twarzy, wziąć udział w warsztatach oraz sesjach oddechowych, a także w koncertach gongów i mis.

Pisarka i joginka Katarzyna Enerlich prowadziła wykłady i warsztaty z tworzenia kosmetyków naturalnych…

 

…po których wprowadziła uczestników w technikę jogi dynamicznej:

 

Olga Szemley prowadziła warsztat jogi twarzy z elementami anti-agingu:

 

Rewolucyjną metodę oddechową Butejki zaprezentowała Anna Ryczek, która poprowadziła wykłady oraz warsztaty praktyczne:

 

Nauczycielka jogi Agnieszka Lasota, specjalizująca się w zajęciach dla dzieci wprowadziła młodych joginów w świat asan i relaksu:

 

Uczestnicy warsztatów zielarskich mogli poznać bogactwo górskich łąk i dowiedzieć się o leczniczych właściwościach wielu roślin:

 

Radek Rychlik wprowadził uczestników w podstawy jogi funkcjonalnej:

 

Znana specjalistka od kuchni wegetariańskiej – Katarzyna Gubała, poprowadziła warsztaty kulinarne:

 

W strefie wystawowo-handlowej zaprezentowały się firmy związane ze zdrowym stylem życia:

 

Relaksacyjne koncerty gongów połączone były z sesjami terapeutycznymi:

 

Całość zakończyła się wyłonieniem zwycięzców w naszym konkursie oraz uroczystym wręczeniem atrakcyjnych nagród, po czym rozpoczęło się wspólne ucztowanie przy wegetariańskim grillu i innych wege potrawach ufundowanych przez sponsora imprezy – Polsoję:

 

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas i dobrą intencję podczas 108 Powitań Słońca. Do zobaczenia na VI Maratonie Jogi w Wierchomli!!! 🙂

Na koniec komentarz jednej z uczestniczek:
„V Górski Maraton Jogi był niecodziennym wydarzeniem, podczas którego każdy uczestnik mógł się wyciszyć i odnaleźć swoją wewnętrzną równowagę, a przy okazji poszerzyć swoją wiedzę w różnych dziedzinach życia. Już nie mogę się doczekać kolejnego Maratonu Jogi w Wierchomli!”

 

Organizatorzy

 Pytania?

Masz pytania? Zadzwoń do Wiktora!
666 923 666
albo napisz: dorota.oktaba@wierchomla.com.pl

A wordpress theme from BWThemes