VII Górski Maraton Jogi w Wierchomli - Magdalena Olszewska

Magdalena Olszewska

Autorka bloga o zielonych sokach i koktajlach Surojadek.com, a także współautorka (wraz z mężem) książki “Cudowna moc roślinnych koktajli. Blenduj dla zdrowia i urody” Wydawnictwa Helion.

To także miłośniczka kuchni roślinnej, w szczególności zielonych koktajli i świeżo wyciskanych soków.

W książce i na blogu promuje zdrowe odżywianie oraz lokalnych producentów warzyw i owoców. Udowadnia, że to, co zdrowe, może być również smaczne i dziecinnie proste w przygotowaniu, a dostarczenie dziennej porcji składników odżywczych łatwe. Łączy nieoczywiste smaki i udowadnia, że rośliny mają ogromną moc.

 

Blog Surojadek powstał z chęci dzielenia się z innymi wiedzą na temat zdrowego odżywiania i zarażania zdrowymi pomysłami. Surojadek to odpowiedź na pytanie jak w smaczny i szybki sposób przemycić jak największą ilość świeżych warzyw i owoców. Każdy z nas chce się dobrze odżywiać, być szczupłym i mieć dużo energii, ale nie zawsze się to udaje. Żyjemy na wysokich obrotach, długo pracujemy, a po pracy w domu czekają kolejne obowiązki. Trudno w ciągu dnia znaleźć czas na przygotowanie 5-6 porcji posiłków roślinnych.

Koktajle i soki to idealny sposób na dostarczenie skondensowanej ilości składników odżywczych w szybki, smaczny sposób. Tak właśnie powstał pomysł na to, aby miksować i wyciskać warzywa i owoce. Surojadek to miejsce, w którym przekonasz się, że mały krok prowadzi do wielkich zmian. Wystarczy jeden koktajl dziennie, by poczuć różnicę.
 

Wróć do listy ambasadorów.

 

Organizatorzy

 Pytania?

Masz pytania? Zadzwoń do Wiktora!
666 923 666
albo napisz: dorota.oktaba@wierchomla.com.pl

A wordpress theme from BWThemes