VII Górski Maraton Jogi w Wierchomli - Blenduj dla zdrowia i urody

Blenduj dla zdrowia i urody

Blenduj dla zdrowia i urody! – roślinne warsztaty z Magdą „Surojadek” Olszewską

Zajęcia prowadzone w 3 grupach po max 50 osób.
Czas -1 godz.

UWAGA! Ilość uczestników aktywnie biorących udział w warsztatach jest ograniczona przez ilość urządzeń i wynosi 35 osób (5 grup x 7 osób). Pozostaje jeszcze 15 miejsc dla osób, które mają chęć posłuchać oraz popatrzeć.

Liczba uczestników ograniczona – zapisy w Biurze Maratonu.

Celem warsztatów jest pokazanie jak w prosty, szybki oraz bardzo smaczny sposób można dostarczyć sobie dzienną porcję warzyw i owoców, zwiększyć poziom energii, a także poprawić samopoczucie i wygląd.

PROGRAM:
Część I – Prezentacja:

  1. Sok czy koktajl? Co je różni, co łączy? Co wybrać?

  2. Jak przygotować idealny koktajl i nie popełnić często powielanych błędów?

  3. Z jakich składników korzystać ? Jak je łączyć?

  4. Jak prawidłowo przechowywać soki i koktajle?

  5. Słodkie owoce? Jeść czy unikać?

Część II – Przepisy realizowane w grupach

Magdalena Olszewska to autorka bloga o zielonych sokach i koktajlach Surojadek.com, a także współautorka (wraz z mężem) książki Cudowna moc roślinnych koktajli. Blenduj dla zdrowia i urody” Wydawnictwa Helion. To także miłośniczka kuchni roślinnej, w szczególności zielonych koktajli i świeżo wyciskanych soków. W książce i na blogu promuje zdrowe odżywianie oraz lokalnych producentów warzyw i owoców. Udowadnia, że to, co zdrowe, może być również smaczne i dziecinnie proste w przygotowaniu, a dostarczenie dziennej porcji składników odżywczych łatwe. Łączy nieoczywiste smaki i udowadnia, że rośliny mają ogromną moc.

Blog Surojadek powstał z chęci dzielenia się z innymi wiedzą na temat zdrowego odżywiania i zarażania zdrowymi pomysłami. Surojadek to odpowiedź na pytanie jak w smaczny i szybki sposób przemycić jak największą ilość świeżych warzyw i owoców. Każdy z nas chce się dobrze odżywiać, być szczupłym i mieć dużo energii, ale nie zawsze się to udaje. Żyjemy na wysokich obrotach, długo pracujemy, a po pracy w domu czekają kolejne obowiązki. Trudno w ciągu dnia znaleźć czas na przygotowanie 5-6 porcji posiłków roślinnych.

Koktajle i soki to idealny sposób na dostarczenie skondensowanej ilości składników odżywczych w szybki, smaczny sposób. Tak właśnie powstał pomysł na to, aby miksować i wyciskać warzywa i owoce. Surojadek to miejsce, w którym przekonasz się, że mały krok prowadzi do wielkich zmian. Wystarczy jeden koktajl dziennie, by poczuć różnicę.

 

Organizatorzy

 Pytania?

Masz pytania? Zadzwoń do Wiktora!
666 923 666
albo napisz: dorota.oktaba@wierchomla.com.pl

A wordpress theme from BWThemes