VII Górski Maraton Jogi w Wierchomli - Poradnik Zdrowego Życia

Poradnik Zdrowego Życia

Happy Evolution – 10 kroków do zdrowia, szczęścia i równowagi – spotkanie z Żanetą Geltz redaktor naczelną Magazynu Hipoalergiczni i założycielką Stowarzyszenia Happy Evolution Global Association.


Happy Evolution
to globalny ruch społeczny, który udowadnia, że dotarliśmy do punktu, gdzie nie potrzebujemy już modnych marek, drogich wakacji, szybkich aut i setek znajomych, by osiągnąć szczęście w życiu. Uczymy się na nowo czerpać radość i równowagę płynącą z minimalistycznego stylu życia, podróży z plecakiem, prawdziwych relacji z ciekawymi ludźmi i delektowania się żywnością zebraną z własnego ogrodu, a nie ze styropianowego pudełka czy z półki w sklepie. Happy Evolution Global Association jest propozycją dla tych, którzy szukają skutecznego sposobu na zdrowie i balans w życiu, dla tych, których znużył lub zmęczył wyścig szczurów i wolą „żyć” niż „mieć”.

10 kroków do zdrowia, szczęścia i równowagi” to krótki poradnik zachęcający do organicznej żywności, naturalnej pielęgnacji, uważności podczas zakupów, a także dbania o swoje ciało. Idea porwała już za sobą wielu naukowców, lekarzy, ludzi biznesu i sztuki. Gwiazdy, które patronują kampanii zapoczątkowanej przez Żanetę Geltz, to: Bartłomiej Topa, Agnieszka Cegielska, Kamila Szczawińska i Beata Sadowska. Zdobądź bezpłatny poradnik i znajdź coś dla siebie lub dołącz do społeczności, by wesprzeć innych swoją cenną wiedzą, a także rozwiązaniami na lepsze życie.

W programie spotkania:

  1. Dlaczego rozwój osobisty opłaca się Tobie i pracodawcy?

  2. Co wspólnego ma zdrowie i szczęście?

  3. Co to znaczy “odkwaszać organizm” i dlaczego trzeba pić tak dużo wody?

  4. Kim jest Twój wewnętrzny “sabotażysta”?

  5. Skandynawskie sekrety i sposoby na wolniejsze życie.

Żaneta Geltz kiedyś promowała marki przeznaczone dla alergików, dziś podnosi poprzeczkę producentom i mediom. Konsumentom otwarcie pokazuje, co dokładnie nas uczula, wytwórcom doradza, jakich składników nie warto stosować w produktach, by nie uczulały. Na co dzień redaguje wraz z zespołem i wydaje niezależny, specjalistyczny magazyn popularno-naukowy „HIPOALERGICZNI” (dostępny np. w salonach EMPIK i w 1000 innych salonów prasowych). Dociera już milionów Polaków poprzez własny serwis online o tym samym tytule: www.hipoalergiczni.pl

Od 5 lat występuje podczas takich wydarzeń jak: Mother & Baby, Dni Alergii, Natura Food, Babski Dzień, Gluten Free Expo, Be Eco, Ecotime, Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Pani Żaneta Geltz jest zapraszana jako recenzent produktów w Jury: Zabawkowicz.pl, AllergyCertified, BeECO, Supermedicus, Wspieram.to i innych.

Od 4 lat prowadzi działania edukacyjne pro bono z ramienia Stowarzyszenia HAPPY EVOLUTION GLOBAL ASSOCIATION, zachęcając do wzięcia batuty w swoje ręce i zadbania o stan swojego ciała i umysłu przez zastosowanie 10 praktyk. Stworzyła poradnik, który udostępnia te praktyki bezpłatnie wszystkim, którzy postanowili podnieść poziom uwagi dla swojego organizmu, ale też rozwoju osobistego. O tym opowie podczas pierwszego dnia Festiwalu. Pani Żaneta Geltz zdradzi również, jak to zrobiła, że w ciągu 4 miesięcy – dzięki zastosowanym praktykom – pozbyła się 18 zbędnych kilogramów przy jednoczesnym wzroście poziomu energii.


Hipoalergiczni – lekko o alergii, poważnie o alergenach

Magazyn Hipoalergiczni od 5 lat dostarcza niespotykaną dawkę wiedzy i porad, jak nie wpaść w pułapkę alergennych zakupów i wskazuje najskuteczniejszą drogę do zdrowia. W tym roku jest naszym patronem medialnym. Założycielką Hipoalergicznych jest Żaneta Geltz, która – za pomocą kwartalnika i serwisu online – pokazuje, jak wyleczyć się z alergii, a także z różnych dolegliwości pokarmowych i skórnych, wynikających z osłabionej odporności. Zachęca do redukcji zakupów, eliminacji toksyn i alergenów, a także zbędnej chemii w przetworzonej żywności. Zapoznaje na nowo z tradycyjnymi warzywami, dawnymi potrawami, domowymi sposobami na czystość, które przez ostatnie 30 lat zostały niepostrzeżenie zastąpione kolorowymi produktami, naszpikowanymi barwnikami, sztucznymi zapachami i szkodliwymi dodatkami. Z całego serca zachęcamy Państwa do zakupu prenumeraty, a także wydań koneserskich!


https://www.youtube.com/watch?v=YjzHyy-hrUE&t=172s

 

Organizatorzy

 Pytania?

Masz pytania? Zadzwoń do Wiktora!
666 923 666
albo napisz: dorota.oktaba@wierchomla.com.pl

A wordpress theme from BWThemes