VII Górski Maraton Jogi w Wierchomli - Słodkie życie bez cukru

Słodkie życie bez cukru

Słodkie życie bez cukru – warsztaty zdrowych słodyczy ze specjalistką żywienia człowieka Małgorzatą Sobczyk

Zajęcia prowadzone w 3 grupach po max 50 osób.
Czas -1 godz.

UWAGA!

Liczba uczestników ograniczona – zapisy w Biurze Maratonu.

Dzięki warsztatom nauczysz się jak w szybki sposób, w zaciszu domowym przygotować coś pysznego i zdrowego. Uczestnicy będą mieli okazję własnoręcznie przygotować słodycze w czterech smakach – w 100% roślinne, bez dodatku cukru oraz w trzech przypadkach bezglutenowe 😉 Warsztaty poprowadzi dietetyczka fundacji Szczęśliwi Bez Cukru, która zajmuje się edukacja żywieniową właśnie poprzez warsztaty kulinarne dla dużych i małych.

Małgorzata Sobczyk to specjalistka żywienia człowieka, zwłaszcza z zakresu diet roślinnych. Poza konsultacjami dietetycznymi zaangażowana w szeroko pojętą edukację żywieniową – wykłady, warsztaty i konferencje. Współautorka książki „Uodpornij się, jedząc świadomie” oraz autorka bloga BiteThru.


Fundacja Szczęśliwi Bez Cukru została stworzona przez dietetyków oraz pasjonatów zdrowego stylu życia aby w prosty, przystępny i praktyczny sposób przekazywać zdobytą dotychczas wiedzę żywieniową. Organizujemy warsztaty kulinarne w szkołach, firmach oraz podczas różnych wydarzeń skierowanych zarówno do dzieci jak i dorosłych. Poza praktyką stworzyliśmy obszerne źródło wiedzy jakim jest nasza strona internetowa www.szczesliwibezcukru.pl. Wierzymy, że dzielnie się wiedzą, słodką bezcukrową praktyką i własnym doświadczeniem – w oparciu o pozytywne relacje międzyludzkie – buduje szczęśliwe i zdrowe społeczeństwo.


https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/jestesmy-cpunami-cukru-ekspert-mozna-tak-powiedziec,253280.html

 

Organizatorzy

 Pytania?

Masz pytania? Zadzwoń do Wiktora!
666 923 666
albo napisz: dorota.oktaba@wierchomla.com.pl

A wordpress theme from BWThemes