Sponsorzy/Partnerzy

follow link         SPONSORZY:

        

Nasz cel to dać Państwu produkty pełne smaku i bogate w wartości pro-zdrowotne. Nasi klienci to osoby wymagające, dla których ważna jest jakość życia, smak i zdrowie. Działamy od 1993 roku. Jako pierwsza w Polsce firma, rozpoczęliśmy produkcję tofu i byliśmy jednym z pierwszych popularyzatorów żywności sojowej. Od tej pory stale rozwijamy gamę wyrobów produkowanych wyłącznie z surowców roślinnych, niemodyfikowanych genetycznie. www.polsoja.com.pl

 

 

Dla Newby herbata to nie tylko wielka pasja, ale także sztuka, nauka, historia, dziedzictwo i styl życia.

Głównym celem firmy jest dostarczenie najlepszej jakości starannie wyselekcjonowanych, doskonale skomponowanych, produkowanych z dbałością o zachowanie naturalnego charakteru i odpowiednio zapakowanych mieszanek herbacianych na świecie.

Herbaty Newby to gwarancja niezmiennej świeżości, jakości i charakteru. Wszystkie produkty zachowują naturalne walory smakowe i zapachowe i pozostają tak świeże jak w dniu, w którym opuściły plantację.

Każda filiżanka herbaty bądź naparu Newby to niezapomniane, zmysłowe doznanie. Z Newby odkryjecie Państwo zupełnie nowy wymiar smaku.

 

 

Jesteśmy polską firmą od ponad 15 lat tworzącą kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Inspiracją jest dla nas natura, dlatego skupiamy się na tym, by składy naszych kosmetyków były bezpieczne, delikatne i jednocześnie skuteczne.
Przygotowujemy nasze produkty z wielką starannością, dbałością o każdy element. Większość naszych produktów nadal wykonywana jest ręcznie.
Kosmetyki oddziaływują na nasze zmysły: wzrok, zapach, dotyk, dlatego dbamy o to, by produkty były barwne, wyjątkowo pachnące oraz miały przyjemne i aksamitne konsystencje.
Doceniając jakość życia, pokazujemy jak proste czynności zmieniać w wyjątkowe terapie i rytuały. Łącząc tradycję z nowoczesnością pomagamy zdrowiej i pięknej żyć.

 

Jesteśmy polską firmą z rodzinnymi tradycjami, istniejącą od 1998 r. Naszą misją jest tworzenie zdrowych, roślinnych produktów o prostych składach oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Z największą starannością i prawdziwą pasją opracowujemy przepisy, gotujemy, przyprawiamy… by w końcu móc przekazać naszym konsumentom to, co mamy najcenniejsze – zdrowe i smaczne produkty, o prostych składach. Z Primaviką – wiesz, co jesz!  www.primavika.pl

 

 

Valsoia to marka nr 1 w kategorii produktów roślinnych we Włoszech, od kilku lat dostępna także w Polsce.

Nasze produkty każdego dnia pomagają żyć lepiej i zdrowiej. Są idealne dla całej rodziny i na każdą porę dnia: śniadanie, obiad oraz przekąskę. Jakość zawsze idzie w parze z naturalnym, prostym, a zarazem doskonałym smakiem, często wywodzącym się wprost z włoskiej tradycji kulinarnej. To dlatego znajdziesz u nas nie tylko napoje i jogurty na bazie soi, ryżu czy migdałów, ale także autentyczne włoskie specjalności w roślinnym wydaniu, takie jak sery czy lody.

Marka tiffany tang porn YOPE pojawiła się na polskim rynku jako spełnienie marzeń o stworzeniu unikalnych produktów codziennego użytku. YOPE wyróżniają trzy kluczowe cechy: click RECEPTURY (ponad 90% naturalnych składników, bez parabenów, SLS, SLES, PEG i silikonów), click here ZAPACHY (wyszukane, ciekawe i trwałe), see DESIGN (oryginalne opakowania). W ofercie YOPE znajdują się mydła łazienkowe, kuchenne, uzupełniające je balsamy do ciała i rąk, kremy do rąk oraz środki czystości. Kosmetyki YOPE są opracowywane we współpracy z dermatologami. Dzięki ich ogromnemu doświadczeniu są całkowicie bezpieczne i łagodne dla skóry.

 

Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. to Firma z bogatą 225-letnią tradycją. Uzdrowisko prowadzi swoją działalność w obszarze lecznictwa uzdrowiskowego oraz produkcji wód leczniczych „Zuber”, „Jan” i „Słotwinka”oraz naturalnej wody mineralnej „Kryniczanka”. Wody lecznicze zawierają niezbędne składniki w leczeniu wielu schorzeń m.in. takich jak : choroby układu pokarmowego, układu moczowego, cukrzyca, stres. Naturalna woda mineralna „Kryniczanka” wzbogaca nasz organizm w niezbędne minerały dzięki wysokiej zawartości wapnia i magnezu, jak również naturalnego CO2.
Uzdrowisko posiada w samym centrum Krynicy obiekty sanatoryjne, takie jak : Nowy Dom Zdrojowy, Stary Dom Zdrojowy oraz Nowe Łazienki Mineralne i Patria, a także nowoczesną Pijalnię Wód Mineralnych i leczniczych.

 

PATRONI HONOROWI:

azs-1sja

 

 

PATRONI:

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI: enter site  
fit    

       

  

    

   

          

  

PARTNERSKIE SZKOŁY JOGI:

  Joga Żoliborz  MAŁE logo_acusmedica_jasnetlo_horyzontalne
małe Instytut cwiczen psychofizycznych     
    
15 na debinach   małe joganga   
szkola jogi klasycznej     Joga u źródeł

  

 
logo4 MAŁE mohoyoga-logo

 

Organizatorzy

 Pytania?

Masz pytania? Zadzwoń do Wiktora!
666 923 666
albo napisz: dorota.oktaba@wierchomla.com.pl

A wordpress theme from BWThemes