Sponsorzy/Partnerzy

        SPONSORZY:

        

Nasz cel to dać Państwu produkty pełne smaku i bogate w wartości pro-zdrowotne. Nasi klienci to osoby wymagające, dla których ważna jest jakość życia, smak i zdrowie. Działamy od 1993 roku. Jako pierwsza w Polsce firma, rozpoczęliśmy produkcję tofu i byliśmy jednym z pierwszych popularyzatorów żywności sojowej. Od tej pory stale rozwijamy gamę wyrobów produkowanych wyłącznie z surowców roślinnych, niemodyfikowanych genetycznie. www.polsoja.com.pl

 

 

 

Jesteśmy polską firmą od ponad 15 lat tworzącą kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Inspiracją jest dla nas natura, dlatego skupiamy się na tym, by składy naszych kosmetyków były bezpieczne, delikatne i jednocześnie skuteczne.
Przygotowujemy nasze produkty z wielką starannością, dbałością o każdy element. Większość naszych produktów nadal wykonywana jest ręcznie.
Kosmetyki oddziaływują na nasze zmysły: wzrok, zapach, dotyk, dlatego dbamy o to, by produkty były barwne, wyjątkowo pachnące oraz miały przyjemne i aksamitne konsystencje.
Doceniając jakość życia, pokazujemy jak proste czynności zmieniać w wyjątkowe terapie i rytuały. Łącząc tradycję z nowoczesnością pomagamy zdrowiej i pięknej żyć.

Jesteśmy polską firmą z rodzinnymi tradycjami, istniejącą od 1998 r. Naszą misją jest tworzenie zdrowych, roślinnych produktów o prostych składach oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Z największą starannością i prawdziwą pasją opracowujemy przepisy, gotujemy, przyprawiamy… by w końcu móc przekazać naszym konsumentom to, co mamy najcenniejsze – zdrowe i smaczne produkty, o prostych składach. Z Primaviką – wiesz, co jesz!  www.primavika.pl

PATRONI HONOROWI:

azs-1sja

PATRONI:
Aolf_Logo

PATRONI MEDIALNI: 
fit    

  

       

  

    

   

          

PARTNERSKIE SZKOŁY JOGI:

  Joga Żoliborz  MAŁE logo_acusmedica_jasnetlo_horyzontalne
małe Instytut cwiczen psychofizycznych     
    
15 na debinach   małe joganga   
szkola jogi klasycznej     Joga u źródeł

 

 

Organizatorzy

 Pytania?

Masz pytania? Zadzwoń do Wiktora!
666 923 666
albo napisz: dorota.oktaba@wierchomla.com.pl

A wordpress theme from BWThemes