Sponsorzy/Partnerzy

SPONSORZY:

        

Nasz cel to dać Państwu produkty pełne smaku i bogate w wartości pro-zdrowotne. Nasi klienci to osoby wymagające, dla których ważna jest jakość życia, smak i zdrowie. Działamy od 1993 roku. Jako pierwsza w Polsce firma, rozpoczęliśmy produkcję tofu i byliśmy jednym z pierwszych popularyzatorów żywności sojowej. Od tej pory stale rozwijamy gamę wyrobów produkowanych wyłącznie z surowców roślinnych, niemodyfikowanych genetycznie. www.polsoja.com.pl

 

ID’EAU to połączenie najlepszych zasobów natury z najbardziej zaawansowanymi osiągnięciami nauki. To wyjątkowa woda, która wspiera organizm na wiele sposobów: optymalnie nawadnia, poprawia jego wydolność poprzez zwiększenie wytrzymałości wysiłkowej, stymuluje lepszą przemianę materii, natlenia, wzmacnia i naturalnie odkwasza – pozwalając zachować balans kwasowo-zasadowy. Lepiej rozpuszcza i ekstrahuje.

Marka YOPE pojawiła się na polskim rynku jako spełnienie marzeń o stworzeniu unikalnych produktów codziennego użytku. YOPE wyróżniają trzy kluczowe cechy: RECEPTURY (ponad 90% naturalnych składników, bez parabenów, SLS, SLES, PEG i silikonów), ZAPACHY (wyszukane, ciekawe i trwałe), DESIGN (oryginalne opakowania). W ofercie YOPE znajdują się mydła łazienkowe, kuchenne, uzupełniające je balsamy do ciała i rąk, kremy do rąk oraz środki czystości. Kosmetyki YOPE są opracowywane we współpracy z dermatologami. Dzięki ich ogromnemu doświadczeniu są całkowicie bezpieczne i łagodne dla skóry.

 

 

Jesteśmy polską firmą od ponad 15 lat tworzącą kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Inspiracją jest dla nas natura, dlatego skupiamy się na tym, by składy naszych kosmetyków były bezpieczne, delikatne i jednocześnie skuteczne.
Przygotowujemy nasze produkty z wielką starannością, dbałością o każdy element. Większość naszych produktów nadal wykonywana jest ręcznie.
Kosmetyki oddziaływują na nasze zmysły: wzrok, zapach, dotyk, dlatego dbamy o to, by produkty były barwne, wyjątkowo pachnące oraz miały przyjemne i aksamitne konsystencje.
Doceniając jakość życia, pokazujemy jak proste czynności zmieniać w wyjątkowe terapie i rytuały. Łącząc tradycję z nowoczesnością pomagamy zdrowiej i pięknej żyć.

Jesteśmy polską firmą z rodzinnymi tradycjami, istniejącą od 1998 r. Naszą misją jest tworzenie zdrowych, roślinnych produktów o prostych składach oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Z największą starannością i prawdziwą pasją opracowujemy przepisy, gotujemy, przyprawiamy… by w końcu móc przekazać naszym konsumentom to, co mamy najcenniejsze – zdrowe i smaczne produkty, o prostych składach. Z Primaviką – wiesz, co jesz!  www.primavika.pl

PATRONI HONOROWI:

azs-1sja

PATRONI:
Aolf_LogoSMY_logo

PATRONI MEDIALNI: 
fityogasportowa rodzinawegetariański świat zielone      

   

   

PARTNERSKIE SZKOŁY JOGI:       
    Joga ŻoliborzYAM   15 na debinachmałe Pracownia JogiJoga u źródełmałe Instytut cwiczen psychofizycznychMAŁE logo_acusmedica_jasnetlo_horyzontalne13 hormonalna


  Print logo4 
MAŁE mohoyoga-logo   małe jogangaszkola jogi klasycznej 

 

 

Organizatorzy

 Pytania?

Masz pytania? Zadzwoń do Wiktora!
666 923 666
albo napisz: dorota.oktaba@wierchomla.com.pl

A wordpress theme from BWThemes