VII Górski Maraton Jogi w Wierchomli - Warsztaty botaniczno-zielarskie w terenie „Co w trawie zdrowie daje”

Warsztaty botaniczno-zielarskie w terenie „Co w trawie zdrowie daje”

Warsztaty botaniczno-zielarskie w terenie „Co w trawie zdrowie daje”– poprowadzi Marzena Andrzejewska oraz Irena Branbor.
 
Zajęcia prowadzone w terenie, 3 grupy po max 30 osób (w tym grupa dzieci)
 
Czas (ok. 1,5 h)
 
Uwaga – liczba uczestników ograniczona – zapisy w Biurze Maratonu.
 
Nazywam się Marzena Andrzejewska. Jestem biologiem, botanikiem, zielarzem i dietetykiem. Prowadzę Gabinet Poradnictwa i Coachingu Dietetycznego ZMIANY w Legnicy. Zajmuję się propagowaniem świadomego i zdrowego odżywiania stosując holistyczne podejście – z wykorzystaniem procesu diet-coachingu pomagam dokonywać trwałych zmian nawyków żywieniowych, prowadzących do zdrowia i wymarzonej sylwetki. Uczę gotować wg „5 przemian”, stosować zioła, jako ważny element leczenia żywieniem a także rozpoznawać rośliny rosnące wokół nas i korzystać z ich właściwości prozdrowotnych.

 

Zapraszam do uczestnictwa w Warsztatach Terenowych Co w trawie zdrowie daje
Więcej o mnie na stronie www.coaching-dietetyczny.com
www.facebook.com/Zmiany-Poradnictwo-i-Coaching-Dietetyczny
 
Irena Branbor wiedzę o wszelkich dobrodziejstwach roślin otrzymałam już od rodziców wychowując się w leśniczówce w Puszczy Białej. Jestem absolwentką Akademii Rolniczej i wieloletnim pracownikiem Herbapolu. Wiedzę o naturoterapii zgłębiałam prowadząc 15 lat sklep Medycyna Naturalna a obecnie zakończyłam kształcenie w kierunku zielarz fitoterapeuta. Dziś pomagam ludziom wykorzystując moje zdolności jako i numerolog i zielarz, samodzielnie sporządzam mieszanki ziołowe, wszelkiego rodzaju naturalne leki, kremy, toniki, nalewki i chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas warsztatów terenowych w Wierchomli.

 

Organizatorzy

 Pytania?

Masz pytania? Zadzwoń do Wiktora!
666 923 666
albo napisz: dorota.oktaba@wierchomla.com.pl

A wordpress theme from BWThemes