VII Górski Maraton Jogi w Wierchomli - „Zadbaj o siebie sam” – warsztaty kosmetyków naturalnych.

„Zadbaj o siebie sam” – warsztaty kosmetyków naturalnych.

„Zadbaj o siebie sam” – warsztaty kosmetyków naturalnych.

 

Warsztaty poprowadzą: Ewa Sikorska-Trzcińska i Janusz Trzciński oraz gościnnie Helena Chmielewska.

 

Zajęcia prowadzone w 3 grupach po max 30 osób.
Czas (ok. 50 min)
Uwaga – liczba uczestników ograniczona – zapisy w Biurze Maratonu.

 

Czego się spodziewać?

Podczas spotkania będziemy chcieli przekazać Państwu podstawowe informacje dotyczące branży kosmetycznej i chemii gospodarczej. Opowiemy, jak analizować skład i na co zwracać uwagę podczas dokonywania wyboru produktów. Zwrócimy uwagę na składniki szczególnie niebezpieczne – jak działają i gdzie się najczęściej znajdują. Obalimy kilka mitów i haseł znanych z reklam. Udowodnimy, że wiele kosmetyków można wykonać samodzielnie w domu, bez specjalnych nakładów finansowych, zgodnie z zasadą, że to, co jest bezpieczne dla naszego żołądka, jest również bezpieczne dla naszej skóry. Przekażemy Państwu proste przepisy na zdrowe, domowe kosmetyki oraz pokażemy krok po kroku, jak je wykonać. Poprowadzimy warsztat, podczas którego każdy uczestnik będzie miał okazję wykonać naturalny kosmetyk, samodzielnie dobierając składniki, zgodnie z własnymi upodobaniami, a na zakończenie warsztatów zabierze go ze sobą. Mamy nadzieję, że wprowadzimy miłą i twórczą atmosferę oraz zainspirujemy Państwa do dalszych poszukiwań i eksperymentów kosmetycznych.

 

Ewa Sikorska-Trzcińska i Janusz Trzciński – założyciele manufaktury kosmetyków naturalnych Majru-Natural Cosmetics.

Zdrowszym trybem życia interesujemy się od kilku lat. Zostało to wymuszone przez nasze własne doświadczenia. Krok po kroku, systematycznie, odkrywaliśmy wiedzę, która jeszcze w tej chwili jest niepopularna w tzw. mainstreamowych środkach przekazu, z trudem się przebija do powszechnej świadomości ludzi. Jest ona niedostępna w szkole, na studiach, podczas zwyczajnych dyskusji w gronach rodzinnych, koleżeńskich. Doświadczyliśmy na sobie tego, jak prostymi sposobami można wyleczyć się z przewlekłych dolegliwości, jak znacznie poprawić ogólny stan naszych organizmów, zwiększyć odporność, witalność, wytrzymałość. Niezwykle ważna stała się dla nas możliwość dzielenia się tymi doświadczeniami z innymi ludźmi.

Jesteśmy współtwórcami Stowarzyszenia Sądecka Kooperatywa, którego zadaniem jest poszerzanie dostępu do zdrowej żywności od lokalnych rolników, szerzenie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej, medycyny chińskiej, naturalnych sposobów wspomagania i leczenia organizmu, a także podnoszenia naszej świadomości i wiedzy z zakresu psychologii, duchowości w kierunku budowania silnego, świadomego i ukształtowanego społeczeństwa zdolnego do przetrwania w naszej skomplikowanej rzeczywistości. Jesteśmy gorącymi zwolennikami łączenia sił, umiejętności, wiedzy, talentów oraz powrotu do Natury.

Więcej o nas i naszej działalności: http://majru.comhttps://www.facebook.com/Majru.4/

 

 

 

Organizatorzy

 Pytania?

Masz pytania? Zadzwoń do Wiktora!
666 923 666
albo napisz: dorota.oktaba@wierchomla.com.pl

A wordpress theme from BWThemes